Inzerenti Nové inzeráty "TOP 20" Diskuze Hodnocení Členství Doporučit Reklama Kontakt
 
 
Inzeráty
Pro děti
Pro dospělé
Velikosti oblečení
Velikosti obuvi
Oblíbené značky

Vyhledávání v inzerátech www.maminkabazar.cz

Značka: Nové/bazar: Id inzerenta: Značka / Oblast:
Maximální cena: Minimální cena: Fulltext:
1 2 3

PRODÁM

Itálie

Krásná zelenkavá nebesa + držák

Prodám nádherná nebesa do postýlky + držák na nebesa .
vše po jednom dítěti,ještě moc pěkné,troufnu si napsat,že jako nové(n
Bazarové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

Prodám nádherná nebesa do postýlky + držák na nebesa . vše po jednom dítěti,ještě moc pěkné,troufnu si napsat,že jako nové(n

Nová cena: 310 Kč

Krásná zelenkavá nebesa + držák
Vložen: 9.09.2010
Město: Svitavsko
Profil: Eva M.
kojenecké potřeby, mimibazar, maminka bazarSTANDARD | kojenecké potřeby, mimibazar, maminkamimibazar
Celé album uživatele

PRODÁM

darland

LUXUSNÍ Mega sada + zavinovačka Zdarma

Mega sada obsahuje: 

Povlečení na peřinku 120x90 - zapínání na zip 
Povlečení na polštářek 40x60 - zapínání na zip 
Mant
Nové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

Mega sada obsahuje: Povlečení na peřinku 120x90 - zapínání na zip Povlečení na polštářek 40x60 - zapínání na zip Mant

Nová cena: 2299 Kč

LUXUSNÍ Mega sada + zavinovačka Zdarma

Vložen: 9.09.2010
Město: Jablunkov
Profil: Gabriela S.
kojenecké potřeby, mimibazar, maminka bazarMAX | kojenecké potřeby, mimibazar, maminkamimibazar
Celé album uživatele

PRODÁM

akrkids

dětská postýlka DISNEY

krásná dřevěná postýlka na kolečkách,cena včetně mantinelů a deky,zdarma povlečení Disney,v nabídce v barvě růžové i modré,pů
Nové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

krásná dřevěná postýlka na kolečkách,cena včetně mantinelů a deky,zdarma povlečení Disney,v nabídce v barvě růžové i modré,pů

Nová cena: 1800 Kč

Zlevněno o: 800 Kč

Nové stálo: 2600 Kč

dětská postýlka DISNEY
Vložen: 9.09.2010
Město: Praha
Profil: Josef Ř.
ZDARMA | kojenecké potřeby, mimibazar, maminka
Celé album uživatele

PRODÁM

Svět dětí

Peřiny do postýlky

Nabízím soupravu peřinky a polštáře do postýlky. Obojí je plněno PES kuličkami, tzv. kuličkovým dutým vláknem, které je krásn
Nové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

Nabízím soupravu peřinky a polštáře do postýlky. Obojí je plněno PES kuličkami, tzv. kuličkovým dutým vláknem, které je krásn

Nová cena: 260 Kč

Peřiny do postýlky
Vložen: 8.09.2010
Město: Kopřivnice
Profil: Andrea N.
EXTRA | kojenecké potřeby, mimibazar, maminkamimibazar
Celé album uživatele

PRODÁM

CHIC 4 BABY

Cestovní postýlka CHIC 4 BABY

Cestovní postýlka je vyrobena z omyvatelného materiálu. Velmi lehce složitelná do cestovní tašky, která je součástí balení.
Nové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

Cestovní postýlka je vyrobena z omyvatelného materiálu. Velmi lehce složitelná do cestovní tašky, která je součástí balení.

Nová cena: 2500 Kč

Zlevněno o: 600 Kč

Nové stálo: 3100 Kč

Cestovní postýlka CHIC 4 BABY

Vložen: 8.09.2010
Město: Ostrava
Profil: Aneta M.
kojenecké potřeby, mimibazar, maminka bazarMAX | kojenecké potřeby, mimibazar, maminkamimibazar
Celé album uživatele

PRODÁM

darland

Výplně (peřinka + polštář), rozměr: 120x90cm

Výplň bílá 
Peřinka gramáž: 300g/m2, rozměr: 120x90cm 
Polštářek gramáž: 300g/m2, rozměr: 40x60cm 

Materiál: Na povrchu
Nové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

Výplň bílá Peřinka gramáž: 300g/m2, rozměr: 120x90cm Polštářek gramáž: 300g/m2, rozměr: 40x60cm Materiál: Na povrchu

Nová cena: 333 Kč

Výplně (peřinka + polštář), rozměr: 120x90cm

Vložen: 7.09.2010
Město: Jablunkov
Profil: Gabriela S.
kojenecké potřeby, mimibazar, maminka bazarMAX | kojenecké potřeby, mimibazar, maminkamimibazar
Celé album uživatele

PRODÁM

HYBLER

POLŠTÁŘEK BOB A BOBEK

Bavlněný polštářek 35x35. Obrázky jsou na obou stranách. 100% bavlna. Výplň 100% polyester.

PPL převodem na účet 86,-
PPL
Nové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

Bavlněný polštářek 35x35. Obrázky jsou na obou stranách. 100% bavlna. Výplň 100% polyester. PPL převodem na účet 86,- PPL

Nová cena: 79 Kč

Zlevněno o: 9 Kč

Nové stálo: 88 Kč

POLŠTÁŘEK BOB A BOBEK

Vložen: 6.09.2010
Město: Karviná
Profil: Andrea M.
kojenecké potřeby, mimibazar, maminka bazarMAX | kojenecké potřeby, mimibazar, maminka
Celé album uživatele

PRODÁM

CHIC 4 BABY

Cestovní postýlka CHIC 4 BABY

Cestovní postýlka je vyrobena z omyvatelného materiálu. Velmi lehce složitelná do cestovní tašky, která je součástí balení.
Nové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

Cestovní postýlka je vyrobena z omyvatelného materiálu. Velmi lehce složitelná do cestovní tašky, která je součástí balení.

Nová cena: 2500 Kč

Zlevněno o: 600 Kč

Nové stálo: 3100 Kč

Cestovní postýlka CHIC 4 BABY

Vložen: 6.09.2010
Město: Ostrava
Profil: Aneta M.
kojenecké potřeby, mimibazar, maminka bazarMAX | kojenecké potřeby, mimibazar, maminkamimibazar
Celé album uživatele

PRODÁM

klups

Dřevěná postýlka + matrace + šuplík vespod postýlky SOSNA

Postýlka RADEK - nádherná postýlky pro miminka 

Vypadá jak na obrázku 3 nastavitelné polohy ležení 

Rozměry:120x60
Nové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

Postýlka RADEK - nádherná postýlky pro miminka Vypadá jak na obrázku 3 nastavitelné polohy ležení Rozměry:120x60

Nová cena: 3499 Kč

Dřevěná postýlka + matrace + šuplík vespod postýlky SOSNA

Vložen: 6.09.2010
Město: Jablunkov
Profil: Gabriela S.
kojenecké potřeby, mimibazar, maminka bazarMAX | kojenecké potřeby, mimibazar, maminkamimibazar
Celé album uživatele

PRODÁM

dřevěná postýlka

Prodám dětskou dřevěnou postýlku.
Bazarové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

Prodám dětskou dřevěnou postýlku.

Nová cena: 490 Kč

dřevěná  postýlka
Vložen: 5.09.2010
Město: Praha
Profil: Jana D.
kojenecké potřeby, mimibazar, maminka bazarBONUS STANDARD | kojenecké potřeby, mimibazar, maminka
Celé album uživatele

PRODÁM

Svět dětí

Povlečení do postýlky

Povlečení do postýlky je ušito z kvalitní 100% bavlny. Rozměry: 135x90cm + 45x60cm. Praktické zapínání na knoflíčky. Velmi kv
Nové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

Povlečení do postýlky je ušito z kvalitní 100% bavlny. Rozměry: 135x90cm + 45x60cm. Praktické zapínání na knoflíčky. Velmi kv

Nová cena: 209 Kč

Povlečení do postýlky
Vložen: 5.09.2010
Město: Kopřivnice
Profil: Andrea N.
EXTRA | kojenecké potřeby, mimibazar, maminkamimibazar
Celé album uživatele

PRODÁM

Dětská postýlka

Prodám dětskou dřevěnou postýlku s matrací s kokosovým vláknem (60 x 120 cm) s potahem proti promočení. Postýlka má plastová
Bazarové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

Prodám dětskou dřevěnou postýlku s matrací s kokosovým vláknem (60 x 120 cm) s potahem proti promočení. Postýlka má plastová

Nová cena: 1700 Kč

Dětská postýlka
Vložen: 5.09.2010
Město: Bělá pod Bezdězem
Profil: Romana V.
ZDARMA | kojenecké potřeby, mimibazar, maminka
Celé album uživatele

PRODÁM

Prostěradla do postýlky frotté 120x60/140x70

Prostěradlo do postýlky z frotte, s gumkou pro ideální uchyceni. 
Rozměr:do postýlek 120x60

Atestována, I.Jakost 100% kva
Nové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

Prostěradlo do postýlky z frotte, s gumkou pro ideální uchyceni. Rozměr:do postýlek 120x60 Atestována, I.Jakost 100% kva

Nová cena: 159 Kč

Prostěradla do postýlky frotté 120x60/140x70

Vložen: 4.09.2010
Město: Jablunkov
Profil: Gabriela S.
kojenecké potřeby, mimibazar, maminka bazarMAX | kojenecké potřeby, mimibazar, maminkamimibazar
Celé album uživatele

PRODÁM

CHIC 4 BABY

Cestovní postýlka CHIC 4 BABY

Cestovní postýlka je vyrobena z omyvatelného materiálu. Velmi lehce složitelná do cestovní tašky, která je součástí balení.
Nové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

Cestovní postýlka je vyrobena z omyvatelného materiálu. Velmi lehce složitelná do cestovní tašky, která je součástí balení.

Nová cena: 2500 Kč

Zlevněno o: 600 Kč

Nové stálo: 3100 Kč

Cestovní postýlka CHIC 4 BABY

Vložen: 2.09.2010
Město: Ostrava
Profil: Aneta M.
kojenecké potřeby, mimibazar, maminka bazarMAX | kojenecké potřeby, mimibazar, maminkamimibazar
Celé album uživatele

PRODÁM

Šikovný kapsář na postýlku

Maminky,nabízím šikovný kapsář na postýlku.Látka je 100% bavlna s atestem.Uvnitř všit vatelín přímo do švu,takže se při praní
Nové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

Maminky,nabízím šikovný kapsář na postýlku.Látka je 100% bavlna s atestem.Uvnitř všit vatelín přímo do švu,takže se při praní

Nová cena: 160 Kč

Šikovný kapsář na postýlku
Vložen: 2.09.2010
Město: Poděbrady
Profil: Eva S.
EXTRA | kojenecké potřeby, mimibazar, maminkamimibazar
Celé album uživatele

PRODÁM

HYBLER

POLŠTÁŘEK BOB A BOBEK

Bavlněný polštářek 35x35. Obrázky jsou na obou stranách. 100% bavlna. Výplň 100% polyester.


PPL převodem na účet 86,-
P
Nové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

Bavlněný polštářek 35x35. Obrázky jsou na obou stranách. 100% bavlna. Výplň 100% polyester. PPL převodem na účet 86,- P

Nová cena: 79 Kč

Zlevněno o: 9 Kč

Nové stálo: 88 Kč

POLŠTÁŘEK BOB A BOBEK

Vložen: 2.09.2010
Město: Karviná
Profil: Andrea M.
kojenecké potřeby, mimibazar, maminka bazarMAX | kojenecké potřeby, mimibazar, maminka
Celé album uživatele

PRODÁM

Podložka na matraci

Froté,jemná,měkká,nezapařuje,neelektrizuje,nedráždí pokožku.
Složení:bavlna 85%,polyester 15%,podšité nepropustnou podložkou
Nové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

Froté,jemná,měkká,nezapařuje,neelektrizuje,nedráždí pokožku. Složení:bavlna 85%,polyester 15%,podšité nepropustnou podložkou

Nová cena: 166 Kč

Podložka na matraci

Vložen: 1.09.2010
Profil: Věra P.
kojenecké potřeby, mimibazar, maminka bazarMAX | kojenecké potřeby, mimibazar, maminka
Celé album uživatele

PRODÁM

CHIC 4 BABY

Cestovní postýlka CHIC 4 BABY

Cestovní postýlka je vyrobena z omyvatelného materiálu. Velmi lehce složitelná do cestovní tašky, která je součástí balení.
Nové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

Cestovní postýlka je vyrobena z omyvatelného materiálu. Velmi lehce složitelná do cestovní tašky, která je součástí balení.

Nová cena: 2500 Kč

Zlevněno o: 600 Kč

Nové stálo: 3100 Kč

Cestovní postýlka CHIC 4 BABY

Vložen: 31.08.2010
Město: Ostrava
Profil: Aneta M.
kojenecké potřeby, mimibazar, maminka bazarMAX | kojenecké potřeby, mimibazar, maminkamimibazar
Celé album uživatele

PRODÁM

PRODÁM DŘEVĚNOU DĚTSKOU POSTÝLKU

PRODÁM DŘEVĚNOU DĚTSKOU POSTÝLKU S NOVOU MATRACÍ + OCHRANNÝ POTAH NA MATRACI + DVĚ PROSTĚRADLA VE ŽLUTÉ A RŮŽOVÉ BARVĚ.MOŽNO
Bazarové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

PRODÁM DŘEVĚNOU DĚTSKOU POSTÝLKU S NOVOU MATRACÍ + OCHRANNÝ POTAH NA MATRACI + DVĚ PROSTĚRADLA VE ŽLUTÉ A RŮŽOVÉ BARVĚ.MOŽNO

Nová cena: 750 Kč

Zlevněno o: 750 Kč

Nové stálo: 1500 Kč

PRODÁM DŘEVĚNOU DĚTSKOU POSTÝLKU
Vložen: 30.08.2010
Město: Turnov
Profil: Lucie N.
ZDARMA | kojenecké potřeby, mimibazar, maminka
Celé album uživatele

PRODÁM

www.mamitati.cz

Mantinel + povlečení až 120 vzorů

Povlečení + mantinel 


Super kvalita 100% bavlna 

Rozměry: 
Polštářek: 40x60cm 
Peřina: 120x90cm 
+ mantinel o rozm
Nové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

Povlečení + mantinel Super kvalita 100% bavlna Rozměry: Polštářek: 40x60cm Peřina: 120x90cm + mantinel o rozm

Nová cena: 499 Kč

Mantinel + povlečení až 120 vzorů

Vložen: 30.08.2010
Město: Jablunkov
Profil: Gabriela S.
kojenecké potřeby, mimibazar, maminka bazarMAX | kojenecké potřeby, mimibazar, maminkamimibazar
Celé album uživatele

PRODÁM

HYBLER

POLŠTÁŘEK BOB A BOBEK

Bavlněný polštářek 35x35. Obrázky jsou na obou stranách. 100% bavlna. Výplň 100% polyester. 


PPL převodem na účet 86,-
Nové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

Bavlněný polštářek 35x35. Obrázky jsou na obou stranách. 100% bavlna. Výplň 100% polyester. PPL převodem na účet 86,-

Nová cena: 79 Kč

Zlevněno o: 9 Kč

Nové stálo: 88 Kč

POLŠTÁŘEK BOB A BOBEK

Vložen: 26.08.2010
Město: Karviná
Profil: Andrea M.
kojenecké potřeby, mimibazar, maminka bazarMAX | kojenecké potřeby, mimibazar, maminka
Celé album uživatele

PRODÁM

postýlka dřevěná

Prodám dřevěnou postýlku se slamníkem s kokosových vláken,2 povlečení,vypínací prostěradlo,polštář a peřinku,nebesa,mantinel.
Bazarové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

Prodám dřevěnou postýlku se slamníkem s kokosových vláken,2 povlečení,vypínací prostěradlo,polštář a peřinku,nebesa,mantinel.

Nová cena: 1600 Kč

Zlevněno o: 1800 Kč

Nové stálo: 3400 Kč

postýlka dřevěná
Vložen: 25.08.2010
Město: liberec
Profil: lenka n.
ZDARMA | kojenecké potřeby, mimibazar, maminka
Celé album uživatele

PRODÁM

Svět dětí

Kompletní sada do postýlky

Kompletní sada do postýlky obsahuje polštář, peřinu, povlečení o rozměrech 135x90cm + 45x60cm, mantinel kolem hlavičky, nebes
Nové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

Kompletní sada do postýlky obsahuje polštář, peřinu, povlečení o rozměrech 135x90cm + 45x60cm, mantinel kolem hlavičky, nebes

Nová cena: 1099 Kč

Kompletní sada do postýlky
Vložen: 24.08.2010
Město: Kopřivnice
Profil: Andrea N.
EXTRA | kojenecké potřeby, mimibazar, maminkamimibazar
Celé album uživatele

PRODÁM

Svět dětí

Mantinel 360cm

Mantinel kolem celé postýlky chrání miminko před nárazy a také funguje jako tepelná izolace. Mantinel sahá od horního okraje
Nové zboží na maminka bazar.cz, mimibazar

Mantinel kolem celé postýlky chrání miminko před nárazy a také funguje jako tepelná izolace. Mantinel sahá od horního okraje

Nová cena: 350 Kč

Mantinel 360cm
Vložen: 24.08.2010
Město: Kopřivnice
Profil: Andrea N.
EXTRA | kojenecké potřeby, mimibazar, maminkamimibazar
Celé album uživatele
 
1 2 3
Přihlaste se
Uživatel:Heslo:
Trvalé přihlášení
Nový uživatel ›
Obnovit heslo ›
Nákupní košík
Váš nákupní košík je zatím prázdný
Přečtěte si
Reklamní bannery



Doporučit známému

Doporučte tuto stránku Vašemu známému pomocí emailu.


Vaše Jméno:
Email známého:
TOPlist
Facebook
Staňte se fanouškem stránek maminkabazar.cz
Tvorba e-shopu, reference, pronájem, az-eshop HOCKEY SPORT.cz, hokejová výstroj, hokejky, chrániče, helmy, brusle Fitnessbazar, posilovací technika, rotopedy, steppery, trenažery Hodinky,Swatch,Tissot,Meoris Zlato,stříbro,zlatnictví,hodiny,hodinky,klenoty,šperky hodinky,luxus,značka,hodiny,soplečenské,swatch,tissot,storm plavani,potapeni,plavecké brýle,ploutve zahradni technika, microdesign, micromall značková móda z USA, Victoria Secret, Boss, Disneyznačkové parfémy, e-shop
maminkabazar.cz | maminka, mimi, bazar, mimi bazar, dětský bazar, www.mimibazar.cz maminkabazar.cz | maminka, mimi, bazar, mimi bazar, dětský bazar, www.mimibazar.cz